O sklepie

O NAS

 

Witamy serdecznie,

 

Wzajemna miłość do siebie dwóch sióstr i chęć zrobienia czegoś więcej dla siebie i innych popchnęła nas do stworzenia tego oto sklepu. Wykorzystałyśmy w tym celu nasze wieloletnie doświadczenie rodzinne w handlu oraz naszą pasję do kosmetyków.

 

Jedna z nas z wykształcenia jest finansistą, a druga politologiem. Obie lubimy, jak to kobiety, kosmetyki, które dodatkowo stały się naszą pasją. I tą pasją chcemy dzielić się z innymi...

 

Za pośrednictwem kosmetycznie.pl każdy może w zaciszu swojego domu, mieszkania bez zbędnego pośpiechu dokonać satysfakcjonującego wyboru kosmetyków najlepszych dla siebie, czy też swoich bliskich. Może je dowolnie oglądać, przeglądać, a także porównywać. Każdy z nas ma przecież inne potrzeby, inne wymagania, inny styl życia prowadzi, więc warto mieć możliwość realizowania tego wyboru w komfortowych warunkach.

 

Naszym celem jest zwiększanie asortymentu, tak aby móc usatysfakcjonować wszystkich kupujących oraz aby móc odpowiedzieć na Państwa wszystkie potrzeby związane z kosmetykami.

Promocje

Producenci

4m
AA
Allverne
AMT
ASCO
ATA
AXI
BATISTE
BBR
BEAUTY FORMULAS
BELL
BIC
BIELENDA
Big
Bomb Cosmetics
Bourjois
By My Beard
Celia
CLINOMYN
CMF
COLGATE
COTY
DAX
DAX OP.
DELIA
DERMIKA
DONEGAL
Dove
ELFA PHARM
ELMEX-MERIDOL
Eveline
EVELINE KOLOROWKA
EXO
Farmona
FLOS-LEK
FORTE SWEEDEN
FREEDOM
G3
GAL
Garnier
GP
GSK
HSP
Ibg
Icm
IXO
KD
L'oreal
LAQ
Loreal
LRP
MDR
Mga
MJX
MPC
MSP
NQD
QS
SH
Soraya
SSM
TIO
UHU
WIT
XBM
ZAP
Sklep internetowy na oprogramowaniu Sky-Shop.pl SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie