8 trików makijażu ust - 4 Was zaskoczy


Jak mieć nienaganny makijaż ust, a dodatkowo aby był trwały, nie pozostawiał śladów szminki na szklankach? Specjalnie dla Was przygotowaliśmy małe zestawienie, najważniejszych trików makijażowych.

 

image

1. Peeling ust - aby usta w szmince lub błyszczyku prezentowały się idealnie należy najpierw o nie zadbać. Aby szybko wykonać taki peeling wystarczy okrężnymi ruchami peelingować je szczoteczką do zębów (tylko bez pasty i delikatnie!). Nie powinno to trwać dłużej niż kilka sekund.

2. Nawilżyć - tutaj idealnie sprawdzi się gęsty nie lejący miód nałożony przed snem, a rano nasze usta będą nawilżone, miękkie i gładkie.

image

3. Efekt trwałego makijażu ust - otóż nic tak nie utrwali szminki, jak... przypudrowanie jej lub po prostu przyłożenie kostki lodu do pomalowanych uprzednio ust.

4. Jak nie pozostawiać śladu szminki na szklance? - wystarczy delikatnie oblizać brzeg szkła za nim zrobisz łyk.

5. Jak uwidocznić usta w makijażu? - nic tak nie uwypukli ust, jak delikatny makijaż oczu tylko i wyłącznie stosując do tego tusz.

 6. Konturówka - to tajemna broń, jeśli chcemy mieć wyjątkowo trwały makijaż. Należy wtedy usta pomalować tylko i wyłącznie konturówką.

7. Aby szminka nie osadziła się na zębach - delikatnie obetrzyj wewnętrzną stronę ust palcem wskazującym, wtedy nadmiar szminki zostanie na palcu.

image

8. Odcisk ust na chusteczce - stary patent na bardziej intensywny kolor i trwały makijaż, czyli po nałożeniu szminki na usta odciskamy jej pierwszą warstwę w chusteczkę higieniczną (usuniemy wtedy nadmiar tłuszczu z kosmetyku, a kolor lepiej przylgnie do ust). Teraz kolej na drugą warstwę pomadki i gotowe!

Promocje

Producenci

AA
Allverne
ASCO
ASTOR
BATISTE
BEAUTY FORMULAS
BELL
BI-ES
BIC
BIELENDA
Bio-Oil
Bomb Cosmetics
Bourjois
Buna
Calvin Klein
Celia
Christopher Dark
CLINOMYN
COLGATE
COTY
DAX
DAX OP.
DELIA
DERMIKA
DONEGAL
Dove
ELFA PHARM
ELMEX-MERIDOL
Eos
ETI
Eveline
EVELINE KOLOROWKA
Farmona
Feg
FLOS-LEK
FORTE SWEEDEN
FREEDOM
GAL
Garnier
GSK
IBD
KTC
L'oreal
LAQ
Loreal
MAC
MCS
NJD
RESIBO
Soraya
WIT
Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie