8 trików makijażu ust - 4 Was zaskoczy


Jak mieć nienaganny makijaż ust, a dodatkowo aby był trwały, nie pozostawiał śladów szminki na szklankach? Specjalnie dla Was przygotowaliśmy małe zestawienie, najważniejszych trików makijażowych.

 

image

1. Peeling ust - aby usta w szmince lub błyszczyku prezentowały się idealnie należy najpierw o nie zadbać. Aby szybko wykonać taki peeling wystarczy okrężnymi ruchami peelingować je szczoteczką do zębów (tylko bez pasty i delikatnie!). Nie powinno to trwać dłużej niż kilka sekund.

2. Nawilżyć - tutaj idealnie sprawdzi się gęsty nie lejący miód nałożony przed snem, a rano nasze usta będą nawilżone, miękkie i gładkie.

image

3. Efekt trwałego makijażu ust - otóż nic tak nie utrwali szminki, jak... przypudrowanie jej lub po prostu przyłożenie kostki lodu do pomalowanych uprzednio ust.

4. Jak nie pozostawiać śladu szminki na szklance? - wystarczy delikatnie oblizać brzeg szkła za nim zrobisz łyk.

5. Jak uwidocznić usta w makijażu? - nic tak nie uwypukli ust, jak delikatny makijaż oczu tylko i wyłącznie stosując do tego tusz.

 6. Konturówka - to tajemna broń, jeśli chcemy mieć wyjątkowo trwały makijaż. Należy wtedy usta pomalować tylko i wyłącznie konturówką.

7. Aby szminka nie osadziła się na zębach - delikatnie obetrzyj wewnętrzną stronę ust palcem wskazującym, wtedy nadmiar szminki zostanie na palcu.

image

8. Odcisk ust na chusteczce - stary patent na bardziej intensywny kolor i trwały makijaż, czyli po nałożeniu szminki na usta odciskamy jej pierwszą warstwę w chusteczkę higieniczną (usuniemy wtedy nadmiar tłuszczu z kosmetyku, a kolor lepiej przylgnie do ust). Teraz kolej na drugą warstwę pomadki i gotowe!

Promocje

Producenci

4m
AA
AEG
Allverne
AMD
AMT
AMY
APC
ART
ASCO
ASTOR
ATA
ATK
AXI
BATISTE
BBR
BEAUTY FORMULAS
BELL
BIC
BIELENDA
Big
Bomb Cosmetics
Bourjois
By My Beard
CB
Celia
Christopher Dark
CLINOMYN
CMF
COLGATE
COTY
CTI
DAX
DAX OP.
DELIA
DERMIKA
DONEGAL
Dove
Eda
ELFA PHARM
ELMEX-MERIDOL
Eveline
EVELINE KOLOROWKA
Farmona
FLOS-LEK
FORTE SWEEDEN
FREEDOM
G3
GAL
Garnier
GNR
GP
GSK
HP
HSP
Ibg
Icm
IXO
JBL
KD
KTC
L'oreal
LAQ
LG
Loreal
LRP
MDR
Mga
MJX
MPC
MSI
MSP
NQD
OKI
PMS
PNY
QS
SH
Soraya
SSM
TIO
TY
UAG
UHU
WD
WIT
XBM
ZAP
ZEW
Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie