O sklepie

O NAS

 

Witamy serdecznie,

 

Wzajemna miłość do siebie dwóch sióstr i chęć zrobienia czegoś więcej dla siebie i innych popchnęła nas do stworzenia tego oto sklepu. Wykorzystałyśmy w tym celu nasze wieloletnie doświadczenie rodzinne w handlu oraz naszą pasję do kosmetyków.

 

Jedna z nas z wykształcenia jest finansistą, a druga politologiem. Obie lubimy, jak to kobiety, kosmetyki, które dodatkowo stały się naszą pasją. I tą pasją chcemy dzielić się z innymi...

 

Za pośrednictwem kosmetycznie.pl każdy może w zaciszu swojego domu, mieszkania bez zbędnego pośpiechu dokonać satysfakcjonującego wyboru kosmetyków najlepszych dla siebie, czy też swoich bliskich. Może je dowolnie oglądać, przeglądać, a także porównywać. Każdy z nas ma przecież inne potrzeby, inne wymagania, inny styl życia prowadzi, więc warto mieć możliwość realizowania tego wyboru w komfortowych warunkach.

 

Naszym celem jest zwiększanie asortymentu, tak aby móc usatysfakcjonować wszystkich kupujących oraz aby móc odpowiedzieć na Państwa wszystkie potrzeby związane z kosmetykami.

Promocje

Producenci

AA
AllePaznokcie
Allverne
ASCO
ASTOR
BATISTE
BEAUTY FORMULAS
BELL
Bella
BI-ES
BIC
BIELENDA
Bio-Oil
Bomb Cosmetics
Bourjois
Buna
Calvin Klein
Celia
Christopher Dark
CLINOMYN
COLGATE
COTY
DAX
DAX OP.
DELIA
DERMIKA
DONEGAL
Dove
ELFA PHARM
ELMEX-MERIDOL
Eos
ETI
Eveline
EVELINE KOLOROWKA
Farmona
Feg
FLOS-LEK
FORTE SWEEDEN
FREEDOM
GAL
Garnier
GSK
IBD
KTC
L'oreal
Loreal
MAC
NJD
RESIBO
Soraya
WIT
Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie